אורית גליליאי אפשר לעסוק בתקשורת עכשווית מבלי להתייחס לכלי הנפלא הזה שנקרא “בלוג” – אולי אחד מהמאפיינים הבולטים של עידן ה- WEB2.0.

הבלוג, שבמתכונתו הראשונית שימש בעיקר גולשים שרצו לחלוק דרכו את חוויותיהם האישיות, מוכר היום יותר כפלטפורמה להבעת דעות מקצועיות והפגנת מומחיות.

הבלוג המקצועי מסמן באופן הבולט ביותר את עידן האינטרנט החדש המאפשר לכל מאיתנו לפתוח ערוץ תקשורת משלו, להפיץ דרכו מסרים ולשתף בהם את הגולשים מבחוץ. היום עושים זאת בעלי מקצועות חופשיים, מנהלים, פוליטיקאים וגם אנשי אקדמיה.

בפתיחת בלוג זה (אפריל, 2010) הצטרפתי גם אני לזירה זו, שנהוג לכנותה – “הבלוגוספירה”.

בבלוג “פוליטיקה ומדיה” אני פורשת בפניכם ממומחיותי וניסיוני הרב הכולל למעלה מ-20 שנות עשייה במגזר הציבורי, הפרטי ובאקדמיה בכל הקשור למפגש בין זירות הפוליטיקה והתקשורת. אורית גליליכאן אני מתייחסת ונותנת את הפרשנות שלי לאייטמים עדכניים מהארץ ומהעולם בנושאים המשלבים מדיה ופוליטיקה – שהם תחומים המכילים אינספור קווים מקבילים ומשיקים. הבלוג יכיל גם ניתוח אקדמאי של מקרי בוחן שונים וסקירה של הפעילות שלי – או במילים אחרות: תיעוד חיי המקצועיים עם זווית אישית.

הבלוג הזה נועד לספק לכם הגולשים מקור של ידע וגם חוויה אינטרקאקטיבית של דו שיח ודיון. אתם מוזמנים להביא את דעותיכם (לכאן או לכאן) בתגובות – בשמכם המלא בלבד.

אנא הקפידו על שפה נאותה ומכובדת.

0 Comments
השארת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשלח